Sobotný film: Red gone - FISHING!!!


Keďže posledné dni dumem nad hnevom, a ako som písala, voľakajo krúži okolo mňa, nedalo sa lepšie spríjemniť sobotný večer ako týmto kratučkým klipom zo seriálu, ktorý naša family miluje a nedá naň - nuž, napriek niektorým kontroverzným prvkom - dopustiť (v pôvodine, nie dabingu).
(Dabing ugh!)

V tejto sekvencii je Red na rybách, pretože sa dozvedel, že jeho syn sa chce oženiť. A očividne tá rybačka neveští nič dobré, ako vidíme na reakciách prítomných, a ešte aj na fakte, že keď sa "dozvedel o mne a starostovi," vraví jeho podarená dcéra, strávil rybami celé tri dni.

Okrem toho, že tento klip je celý jednoducho vtipný, je v ňom aj veľa múdreho. Otca rodiny ide poraziť od zlosti, a tak radšej odíde z domu, kým nevychladne a nepremyslí si to. Kitty ako matka nesie celú ťarchu komplikovanej situácie na svojich ramenách (plus manželov hnev, a ešte aj jej vlastné zúfalstvo z budúcej straty zbožňovaného syna). A ako brilantne to zvláda! Vytočí sa, očividne zúri, ale má to pod kontrolou.


Kitty je podľa mňa supermama, trochu bláznivá, prehnane úzkostlivá, a tiež strašne normálna. A vždy, VŽDY sa vie ospravedlniť. Everyone to Kitty!

0 comments:

Zverejnenie komentára